• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

STORMSHIELD

Firma NETASQ tworzy rozwiązania STORMSHIELD. W 1998 roku NETASQ założyła, że optymalny poziom bezpieczeństwa zapewni integracja modułów działających na rynku, jako osobne rozwiązania. Firma zaproponowała własną technologię wiążąc zaporę sieciową z systemem IPS na poziomie jądra. Rynek docenił oryginalność myślenia i przyjął tę innowację – rozwiązania STORMSHIELD z powodzeniem funkcjonują już w 50 krajach, pozostając jedynym dostępnym zabezpieczeniem ściśle łączącym najważniejsze elementy ochrony sieci. Głównym celem STORMSHIELD jest dostarczanie optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego, dedykowanych potrzebom rynku europejskiego. Od 2012 roku NETASQ jest członkiem Airbus Group (dawniej European Aeronautic Defence and Space Company – EADS) – koncernu lotniczo-zbrojeniowego powstałego w 2000 roku wyniku fuzji aktywów Francji, Niemiec i Hiszpanii. W 2014 roku NETASQ połączyła się z firmą Arkoon.

Rozwiązaniami STORMSHIELD chronią swoje sieci m.in. takie instytucje jak Unia Europejska i NATO. To podmioty szczególnie chroniące interesy i bezpieczeństwo europejskie. Tę przewagę widzą tez przedsiębiorcy, dlatego chroniąc swoje interesy po produkty firmy NETASQ sięgają takie marki jak Orange, Carrefour czy Renault.

Zapraszamy na BEZPŁATNE Webinaria Techniczne i eKonferencje

Oferta

STORMSHIELD

Rozwiązania STORMSHIELD STORMSHIELD – funkcje i narzędzia STORMSHIELD – okiem menadżera STORMSHIELD – rozwiązania dla przemysłu

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry