• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Webinarium Techniczne STORMSHIELD

Zapraszamy na bezpłatne Webinarium Techniczne STORMSHIELD – zabezpieczenia z najwyższej półki!

Podczas webinarium zobaczysz  jak zarządzać ochroną sieci firmowej za pomocą urządzeń STORMSHIELD oraz dowiesz się w jaki sposób monitorować poziom bezpieczeństwa infrastruktury IT w firmie. 

STORMSHIELD to wielofunkcyjne rozwiązania firewallowe klasy UTM do zabezpieczenia i monitorowania sieci lokalnych, integrujące w jednym urządzeniu wszystkie niezbędne elementy ochrony. Rozwiązania STORMSHIELD posiadają w standardowym wyposażeniu konsolę pozwalającą na podgląd w czasie rzeczywistym pracy urządzenia oraz ruchu w sieci, posiadają także narzędzie do przeglądania logów i generowania raportów. 

Z rozwiązań STORMSHIELD korzystają firmy w blisko 50 krajach, m.in. UE, NATO, Orange, KGHM Letia, Uniwersytet Cambridge, Alstom, Carrefour czy Renault.


Prelegent: Inżynier Techniczny Stormshield

Przewidywany czas trwania webinarium technicznego: 45 minut.


Podczas bezpłatnego Webinarium Technicznego STORMSHIELD – zabezpieczenia z najwyższej półki dowiesz się jak w rozwiązaniach STORMSHIELD wygląda:

 • Konfiguracja podstawowych usług sieciowych.
 • Konfiguracja Firewalla i systemu IPS w celu zapewnienia najwyższego poziomu ochrony sieci.
 • Zdalny dostęp do sieci za pomocą tuneli VPN.
 • Monitoring sieci i raportowanie aktywności użytkowników.

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Poznaj rozwiązania Stormshield

eKonferencje i Webinaria Techniczne

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry