• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Safetica – system DLP do ochrony przed wyciekiem danych

Zapraszamy na bezpłatna eKonferencję: Safetica – system DLP do ochrony przed wyciekiem danych, podczas której będzie można poznać na żywo możliwości i zalety tego rozwiązania. 

Safetica dba o bezpieczeństwo firmowych danych utrzymując je wewnątrz firmy (uniemożliwia pracownikom wynoszenie danych), dbając o przewagę konkurencyjną przedsiębiorstwa. Rozwiązanie to zabezpiecza pliki przed niepowołanym dostępem, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji, a także ostrzega kadrę zarządzającą przed ryzykiem wycieku kluczowych dla firmy danych. Technologia ta pozwala bezpiecznie dzielić się danymi, nawet jeśli pracownicy korzystają w firmie z prywatnych komputerów w celach służbowych (BYOD). Dane zapisane w tzw. strefie chronionej nie przedostaną się na takie urządzenia.

Prelegent: Inżynier systemowy rozwiązań StorageCraft.
Przewidywany czas trwania eKonferencji: 45 minut.

Podczas bezpłatnej eKonferencji online Safetica – system DLP do ochrony przed wyciekiem danych zobaczysz m.in.: 

 • W jaki sposób identyfikowane są pliki wrażliwe.
 • W jaki sposób tworzone są reguły i uprawnienia dla pracowników przy pracy z plikami wrażliwymi.
 • W jaki sposób działa monitoring aktywności pracowników.
 • Jak system działa z punktu widzenia pracownika i administratora. 

* Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie emaili, smsów i połączeń telefonicznych inicjowanych przez E-Direct Cloud Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15 w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.)

Webinaria Techniczne i eKonferencje

Safetica – system DLP do ochrony przed wyciekiem danych

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry