• +48 22 814 14 80
 • sales(at)edirect.pl

Veeam liderem wg. raportu Gartner 2017 Magic Quadrant for Data Center Backup & Recovery Solutions

Kolejny raz z rzędu firma Veeam została uznana za LIDERA.

W nowym raporcie 2017 Gartner Magic Quadrant for Data Center Backup & Recovery Solutions. Firma Veeam zanotowała kolejny awans pod względem kompletności wizji i zdolności do realizacji — już czwarty rok z rzędu! 

 • Wizja firmy Veeam jest mocna i klarowna.
 • Pod względem zdolności do realizacji i tworzenia innowacji firma Veeam wyróżnia się na tle konkurencji.

Firma Veeam jest obecnie 4. pod względem wielkości producentem korporacyjnego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, a według najnowszego zestawienia Net Promoter Score 2017 notuje najwyższe poziomy zadowolenia klientów. 

Z rozwiązań firmy Veeam korzysta ponad 250 000 klientów i 70% firm z listy Fortune 500. Oferowane przez Veeam rozwiązania z zakresu dostępności, cechują się bogactwem funkcji, niezawodnością i skalowalnością oraz umożliwiają dbanie o nieprzerwaną działalność zgodnie z koncepcją Always-On. 

Rozwiązania Veeam

 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


  Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

  Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

  realizacja: estinet.pl
  do góry