• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Nagrody dla ESET, STORMSHIELD, BARRACUDA

 

Nagrody dla ESET, STORMSHIELD, BARRACUDA

 

Nagrody dla ESET, STORMSHIELD i BARRACUDA od magazynów „IT Professional” oraz „IT w Administracji”. 

Czytelnicy miesięczników oraz redakcje magazynów „IT Professional” oraz „IT w Administracji” doceniły produkty biznesowe ESET, STORMSHIELD  i BARRACUDA w kilku kategoriach. Nagrody dla ESET, STORMSHIELD, BARRACUDA : 

Urządzenie STORMSHIELD SN210W zostało wybrane przez redakcję miesięcznika „IT Professional” – Produktem Roku 2017 w kategorii UTM I FIREWALL. Warto podkreślić, że w ubiegłym roku rozwiązanie STORMSHIELD SN510 otrzymało trzecie miejsce jako Produkt Roku 2016 w kategorii URZĄDZENIA ZABEZPIECZAJĄCE.

Czytelnicy miesięcznika IT Professional nie zapomnieli o rozwiązaniach biznesowych ESET. ESET Endpoint Security Suite został Produktem Roku 2017 w kategorii ANTYWIRUSY. To już szóste wyróżnienie dla rozwiązań ESET przyznane przez czytelników lub redakcję miesięczników „IT w Administracji” oraz „IT Professional”. W roku ubiegłym to samo rozwiązanie uznano Produktem Roku 2017 w kategorii Oprogramowanie zabezpieczające. Dodatkowo ESET Threat Intelligence został uznany Produktem Roku 2017 w kategorii BEZPIECZEŃSTWO.

Nagrodę Produktu Roku 2017 IT Professional w kategorii BEZPIECZEŃSTWO otrzymała również Barracuda Advanced Threat Protection. 

ESET to dostawca rozwiązań zabezpieczających serwery, stacje robocze i urządzenia mobilne. Z rozwiązań ESET korzysta ponad 100 mln użytkowników w 180 krajach. W Polsce programy te chronią już 3,5 mln użytkowników. Rozwiązania antywirusowe ESET otrzymały od niezależnej organizacji AV-Comparatives rekordową liczbę wyróżnień ADVANCED+ za proaktywną detekcję nowych zagrożeń. 

POZNAJ ROZWIĄZANIA ESET

Firewall, system wykrywania i blokowania włamań IPS, VPN, system antywirusowy i antyspamowy, system filtrowania dostępu do stron internetowych, kontrola aplikacji i urządzeń mobilnych, czy raportowanie to podstawowa funkcjonalność urządzeń STORMSHIELD, które zapewniają kompletną ochronę sieci. Urządzenia
STORMSHIELD chronią około 2 tysiące polskich organizacji. 

POZNAJ ROZWIĄZANIA STORMSHIELD

Barracuda Networks to światowy lider w dziedzinie zabezpieczania sieci firmowych, który oferuje m.in. zaawansowane systemy firewallowe, rozwiązania do ochrony poczty elektronicznej oraz produkty do backupu danych. Z rozwiązań Barracuda Networks, korzysta ponad 100 mln użytkowników na całym świecie, wśród klientów są takie firmy jak: TVP, Canon, Coca-Cola, Boeing czy Google. Rozwiązania tej firmy chronią 3 z 5 największych banków na świecie. 

POZNAJ ROZWIĄZANIA BARRACUDA

Zapraszamy na BEZPŁATNE EKONFERENCJE I WEBINARIA TECHNICZNE poświęcone rozwiązaniom ESET, STRORMSHIELD I BARRACUDA 

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry