• +48 22 814 14 80
  • sales(at)edirect.pl

Microsoft

Microsoft Corporation powstała w 1975 roku w USA. W swoich filiach na całym świecie zatrudnia blisko 100 tys. specjalistów z różnych dziedzin.

Sztandarowe produkty to: system operacyjny Windows, pakiet Office oraz Office 365 wspierający mobilny styl pracy. Ponadto w ofercie spółki znajdują się również rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny MS Dynamics.

Firma wprowadziła także na rynek komputer sygnowany własnym logo – Surface.

Microsoft to dostawca usług i urządzeń dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych.

Firma jest liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing i jako jedyny dostawca posiada kompleksową ofertę zarówno infrastruktury, platformy programistycznej oraz aplikacji w chmurze obliczeniowej. Całe środowisko tworzy spójną platformę Cloud OS, działającą w oparciu o m.in. Microsoft Azure.

Rozwiązania chmurowe mogą być dostarczane klientom w modelu chmury publicznej, ale również chmury prywatnej oraz hybrydowej, która jest połączeniem obu modeli dostosowanych do potrzeb klienta.

Oferta

 Systemy

Microsoft Windows Server 2012 R2 

Oprogramowanie

Rozwiązania cloud

Microsoft Office 365 Microsoft Azure Microsoft Windows Server 2012 R2 Wdrożenie Microsoft Azure

Baza wiedzy

Dowiedz się więcej na temat produktów firmy: Microsoft

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i bieżące aktualności na swoją skrzynkę e-mail.


    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa w celach marketingowych.

    Copyright 2015 - E-Direct Cloud Solutions Sp. z o.o.

    realizacja: estinet.pl
    do góry